[Rozmiar: 110 bajtów] Wydarzenia

znalezionych: 109, strona 1 z 11
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  >>>

» (30 Stycznia 2018) Medale Solidarności Społecznej 2018 rozdane!
27 stycznia 2018 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu organizowana przez Business Centre Club. Podczas Gali zostały wręczone Medale Solidarności Społecznej osobom zaangażowanym w działania społeczne i wspierającym ideę ... WIĘCEJ »

» (27 Listopada 2017) Pomoc dla rodziny ze Świecia
Zarząd Fundacji NADZIEJA podjął decyzję o przyznaniu doraźnej pomocy SOS dla rodziny pani Anety z miejscowości Świecie. Rodzina otrzymała pomoc w postaci: 1/ sfinansowania zakupu pralki, 2/ zakupu kuchenki gazowej. Decyzja o przyznaniu doraźnej pomocy SOS została podjęta ze ... WIĘCEJ »

» (20 Października 2017) Przyznaliśmy stypendia na rok szkolny 2017/2018