[Rozmiar: 110 bajtów] Wydarzenia

znalezionych: 101, strona 1 z 11
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  >>>

» (19 Lutego 2017) UWAGA!!! DARMOWE SZKOLENIA I PŁATNE STAŻE
Europejska Grupa Doradcza zaprasza do udziału w bezpłatnych, finansowanych ze środków UE szkoleniach zawodowych: Elektryk 1 kV, a następnie płatnych stażach. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób w wieku 15-29 lat, ze wskazanych powiatów województwa mazowieckiego: grodziski, gr ... WIĘCEJ »

» (19 Lutego 2017) POMOC dla Pani Renaty z BISKUPCA
Pani Renacie z miejscowości Biskupiec ponad dwa miesiące temu ogień strawił całe mieszkanie. W pożarze mieszkania śmierć poniosła jej ukochana mama. Pani Renata wraz z trójką dzieci cudem ocalała. Kobieta samotnie wychowuje swoje dzieci. W obliczu tej tragedii pozostała sama. Żeby odbudować dom dla ... WIĘCEJ »

» (19 Lutego 2017) Jabłka znów rozdane
Fundacja NADZIEJA w ramach programu "Tymczasowe wsparcie dla producentów owoców i warzyw poszkodowanych przez rosyjskie embargo" stworzonego przez Agencję Rynku Rolnego pozyskała 3,5 tony jabłek. Owoce zostały przekazane podopiecznym Fundacji, a także osobom bezrobotnym i biednym szukających ... WIĘCEJ »

» (27 Listopada 2016) POMOC W ODBUDOWIE DOMU PANI JULII ZE WSI WISTKI
Zwracamy się z prośbą o wsparcie ubogiej i dotkniętej nieszcześciem pożaru domu rodziny Pani Julii ze wsi Wistki w gminie Tuczna. Pani Julia jest mamą czworga dzieci w wieku od 1 miesiąca do 5 lat. Pani Julia opiekuje się także mężem, który jest poważnie chory i oczekuje na operację. W dniu 12 ... WIĘCEJ »

» (3 Listopada 2016) Zakup pralki dla schorowanej samotnej matki
Fundacja Nadzieja przyznała wsparcie Pani Lucynie w ramach pomocy SOS. Pani Lucyna samotnie wychowuje pięcioro dzieci, a dodatkowo zmaga się z chorobą. Pani Lucyna codziennie ręcznie prała ubrania swoich pociech, co wiązało się z dużym wysiłkiem fizycznym dla niej. By pomóc w codziennych trudach ... WIĘCEJ »

» (28 Października 2016) Stypendia na rok szkolny 2016/2017
Fundacja NADZIEJA kolejny raz przyznała stypendia dla uzdolnionej młodzieży. W roku szkolnym 2016/2017 objętych zostanie sześcioro stypendystów. Fundacja Nadzieja w poszukiwaniu utalentowanej młodzieży od lat współpracuje z Liceum Ogólnokształcącego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu i to wła ... WIĘCEJ »

» (17 Października 2016) Ponownie tony jabłek dla podopiecznych
Fundacja NADZIEJA ponownie w ramach programu "Tymczasowe wsparcie dla producentów owoców i warzyw poszkodowanych przez rosyjskie embargo" stworzonego przez Agencję Rynku Rolnego pozyskała 2,5 tony jabłek. Owoce zostały przekazane podopiecznym Fundacji, a także osobom bezrobotnym i biednym szukaj ... WIĘCEJ »

» (10 Czerwca 2016) Seito Polska sp. z o.o. poszukuje osób do pracy
Seito Polska sp. z o.o. poszukuje osób do pracy do nowootwartego zakładu w Warszawie, na Targówku. Nie musisz mieć doświadczenia!!! Wystarczy, że: * posiadasz zdolności manualne, * jesteś zdyscyplinowany i sumienny, * jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym, * masz uko ... WIĘCEJ »

» (1 Kwietnia 2016) Ponad 3 tony jabłek dla podopiecznych

» (26 Stycznia 2016) Medale Solidarności Społecznej wręczone
23 stycznia 2016 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu wręczono Medale Solidarności Społecznej. Medale te przyznawane są osobom zaangażowanym społecznie, pomagającym potrzebującym i propagującym ideę odpowiedzialności społecznej ... WIĘCEJ »

znalezionych: 101, strona 1 z 11
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  >>>