[Rozmiar: 110 bajtów] Z Nowym Rokiem 2019 nowe stypendia

znalezionych: 114, strona 1 z 12
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  -  >>>

» (9 Stycznia 2019) Sylwetki nowych stypendystek Fundacji na rok szkolny 2018/2019
Obydwie uczennice uczęszczają do Liceum Ogólnokształcącego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. Kinga to uczennica klasy I b, o profilu matematyczno-przyrodniczym. Kinga pochodzi z niezamożnej rodziny, w której średni dochód na osobę wynosi 714,36 zł. Już w gimnazjum, Kinga była ... WIĘCEJ »

» (9 Stycznia 2019) Z Nowym Rokiem 2019 nowe stypendia dla nowych, pracowitych i utalentowanych uczniów
Fundacja NADZIEJA w październiku 2018 r. przyznała stypendia uzdolnionej młodzieży na rok szkolny 2018/2019. Wśród stypendystów znalazły się uczennice z Liceum Ogólnokształcącego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, z którym Fundacja długotrwale i owocnie współpracuje w ramach ... WIĘCEJ »

» (3 Stycznia 2019) Pomoc dla Pani Izabeli i jej dzieci
W grudniu 2018, Fundacja pomagała rodzinom znajdującym się w ciężkiej sytuacji materialnej m. in., opłacając niezbędne im leki oraz węgiel na zimę. 22 grudnia ub. roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia Fundacja udzieliła pilnej pomocy SOS wielodzietnej rodzinie, która nagle znalazła się w ... WIĘCEJ »

» (28 Marca 2018) Kurs językowy dla naszych podopiecznych!
Dzięki współpracy Fundacji NADZIEJA z firmą Multikurs nasi podopieczni od marca tego roku mają możliwość szlifować swoją znajomość języków obcych. A wszystko to dzięki dostępowi do kursu językowego na platformie Multikurs.pl. Większość z naszych podopiecznych zdecydowała się na kurs języka ... WIĘCEJ »

» (5 Marca 2018) Pomoc doraźna SOS dla rodziny Pani Lucyny z Płońska
Zarząd Fundacji NADZIEJA podjął decyzję o przyznaniu pomocy SOS dla Pani Lucyny z Płońska ze względu na bardzo trudną sytuacje bytową wielodzietnej, sześcioosobowej rodziny. Pani Lucyna jest bardzo dzielną kobietą, która, będąc dotkniętą chorobą nowotworową, samotnie wychowuje pięcioro uczących się ... WIĘCEJ »

» (30 Stycznia 2018) Medale Solidarności Społecznej 2018 rozdane!
27 stycznia 2018 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu organizowana przez Business Centre Club. Podczas Gali zostały wręczone Medale Solidarności Społecznej osobom zaangażowanym w działania społeczne i wspierającym ideę ... WIĘCEJ »

» (27 Listopada 2017) Pomoc dla rodziny ze Świecia
Zarząd Fundacji NADZIEJA podjął decyzję o przyznaniu doraźnej pomocy SOS dla rodziny pani Anety z miejscowości Świecie. Rodzina otrzymała pomoc w postaci: 1/ sfinansowania zakupu pralki, 2/ zakupu kuchenki gazowej. Decyzja o przyznaniu doraźnej pomocy SOS została podjęta ze ... WIĘCEJ »

» (20 Października 2017) Przyznaliśmy stypendia na rok szkolny 2017/2018