PROGRAM PIT - POBIERZ

Stypendia na rok szkolny 2019/2020 przyznane!

W 2019 roku Fundacja Nadzieja postanowiła przyznać kolejnym stypendium uczniom z Liceum Ogólnokształcącego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, z którym Fundacja długotrwale i owocnie współpracuje w ramach wspierania uzdolnionej młodzieży.

Oto sylwetki niektórych z naszych nowych podopiecznych:

Kinga
Gimnazjum ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując średnią ocen 5,83. Za ogromne zaangażowanie w życie szkoły oraz udział w licznych konkursach,  Starosta Powiatu Sierpeckiego przyznał jej tytuł „Niezwykłego Ucznia”

Magda
Szkołę Podstawową w Gójsku ukończyła ze średnią ocen 5,4. Magda z pasją rozwija swoje zainteresowania oraz talenty. Magda czyta książki i pisze wiersze. Lubi także uczyć się języków obcych. Interesuje się aktorstwem i bierze udział w zajęciach Koła Teatralnego w szkole.

Franek
Szkołę podstawową skończył ze średnią 5,33. W liceum aktywnie uczestniczy w pracach na rzecz klasy, szkoły, środowiska. Pasjonuje się biologią, chemią i ochroną środowiska.

Karolina
Poza udziałami w licznych konkursach humanistycznych, angażuje się w działalność charytatywną. Działa w szkolnym kole PCK, bierze także udział w kursach pierwszej pomocy.

Konrad
Z zamiłowania tancerz: od 6 lat bierze udział w zajęciach tańca towarzyskiego, startuje również w turniejach. Szkołę Podstawową ukończył ze średnią ocen 4,96. Jest utalentowany aktorsko: z sukcesami udziela się w szkolnym kole teatralnym.

Paulina
Na koniec pierwszej klasy liceum otrzymała średnią ocen 5.1.  W klasie dała się poznać jako otwarta, uśmiechnięta i bardzo pomocna koleżanka. W wolnych chwilach własnoręcznie wyrabia ozdoby domowe.

Wszystkim licealistom serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy w nauce!