PROGRAM PIT - POBIERZ

Pomoc doraźna SOS dla rodziny Pani Lucyny z Płońska

Zarząd Fundacji NADZIEJA podjął decyzję o przyznaniu pomocy SOS dla Pani Lucyny z Płońska ze względu na bardzo trudną sytuacje bytową wielodzietnej, sześcioosobowej rodziny. Pani Lucyna jest bardzo dzielną kobietą, która, będąc dotkniętą chorobą nowotworową, samotnie wychowuje pięcioro uczących się dzieci. Rodzina żyje w skrajnie ciężkich warunkach materialnych, brakuje praktycznie na wszystko: leki, żywność i odzież.

Pani Lucyna napisała do nas list z prośbą o pomoc - zakup pralki. Bardzo poruszyła nas jej historia, dlatego zdecydowaliśmy się sfinansować ten zakup.

Mamy nadzieję, że Pani Lucyna wygra walkę z chorobą i będzie mogła skupić się już tylko na wychowywaniu swoich dzieci i cieszyć się każdym dniem.